Zorganizujemy pogrzeb dla Ciebie

 Firma Drejka oferuje usługi pogrzebowe – polecamy stronę naszej firmy, która obfituje w informacje – http://drejka.pl/. Jesteśmy solidni, dbamy o klientów, mamy opracowany system usług, które realizowane są bardzo solidnie, według zasad, planu, zawsze zgodnie z umową. Klienci są zadowoleni z usług, wracają do nas i polecają nas wielokrotnie. Nasza baza danych jest bardzo bogata, ponieważ działamy na rynku usług funeralnych od wielu lat. Drejka to jakość, rzetelność, solidność. 

Co robi firma dla klientów?

* Przewozi zwłoki z Europy, Ameryki i Australii do Polski;

* Zapewnia odpowiednie trumny lub urny;

* Oferuje zezwolenia na przewóz zwłok;

* Współpracuje z ambasadami i urzędami;

* Zapewnia odpowiednie samochody, czyli karawany do przewozu zwłok;

* Ma podpisaną umowę z doskonałymi prawnikami, którzy pomogą klientom w razie potrzeb;

* Zapewnia usługi wielu tłumaczy.

FIrma Drejka jest świetna, ponieważ od lat pomaga klientom godnie pożegnać bliskich – http://drejka.pl/ opisuje firmowe usługi. Możemy przywieźć zwłoki samolotem, autem lub statkiem. Na pewno dotrą one na czas i będą w idealnym stanie. Zadbają o to nasi profesjonalni pracownicy których starannie wybieramy, trenujemy i szkolimy. Mamy w ofercie wszystko to, co jest niezbędne, aby pochówek przebiegał doskonale. Nasi klienci potrzebują urn, trumien, makijażu pośmiertnego bliskich, właściwych ubrań. Nasze usługi obejmują także zapewnienie ubrań, obuwia oraz akcesoriów. Zatroszczymy się także o kwiaty. Powiedzcie nam czego potrzebujecie, a bardzo chętnie oraz szybko Wam to zapewnimy.

Klient pod szczególną ochroną

Solidnie dbamy o naszych klientów. Działamy na ich rzecz, pomagamy im najlepiej, jak można. Działamy dla nich, dajemy z siebie wszystko. Wiemy, że nasza firma to szczególna działalność gospodarcza – pomagamy przecież osobom pogrążonym w smutku i żałobie. Dzięki nam rozstanie może być doskonale przygotowane i nieco mniej bolesne. Z nami ostatnie pożegnanie przebiega dobrze i w sposób solidny. Logistyka jest bardzo mocną stroną naszej firmy. Rynek usług pogrzebowych nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zachęcamy do współpracy i oferujemy jakość wszelkich działań. Klient może określić własne potrzeby oraz oczekiwania, a my dołożymy starań, aby je zrealizować. Zapraszamy do współpracy, działania razem z nami. Dyskrecja, solidność, niskie ceny oraz punktualność to ważne parametry naszych usług. Klienci nam ufają i wiedzą, że my zaufania nigdy nie zawiedziemy. Nasi klienci mogą na nas zawsze liczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?