Witamy po przerwie – Czas na Pozycjonowanie

Wszystkich Państwa serdecznie chciałbym powitać po krótkiej przerwie jaką miała ta domena. Musiało upłynąć trochę czasu aby można było wystartować z nową odsłoną naszego serwisu. Tym razem jak zostało wspomniane to wcześniej, będzie BLOG na tematy związane z pozycjonowanie i optymalizacją stron w Rzeszowie.

Będziemy prezentować tu informacje na temat tego jak zareklamować się skutecznie w Internecie. Pochwalimy się niektórymi naszymi osiągami, a także dowiedzą się Państwo w jaki sposób skontaktować się z nami w celu wykupienia usługi SEO.

Oferujemy przede wszystkim profesjonalne usługi w zakresie SEO & SEM.

audyt SEO w który wchodzi także optymalizacja strony.
konsultacje oraz szkolenia SEO.
– stały monitoring Państwa fraz + raporty.
tworzenie zaplecz.

Przeprowadzimy dla Państwa szereg kampanii szeptanych oraz wiele innych. Mamy nadzieję, że materiały, które będą pojawiały się wkrótce na stronie, pomogą Państwu w wyborze odpowiedniej firmy.

Nasze usługi są kierowane głownie do mieszkańców miasta Rzeszów oraz okolic. Dodamy również, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby z naszej oferty skorzystały osoby z całej Polski.

Wkrótce możliwe będzie wykupienie usługi pozycjonowania strony we Francji. Obecnie jesteśmy w trakcie pozyskiwania oraz tworzenia dobrych źródeł reklamowych. Ostatnio otrzymaliśmy od Państwa wiele zapytań w tym zakresie, dlatego też postanawiamy otworzyć taką możliwość. Mamy nadzieję, że do końca Października 2013, usługa będzie już możliwa do wykupienia, a także będą widoczne pierwsze efekty, którymi będziemy mogli się pochwalić na naszym blogu.

Obecnie będziemy się starać umieszczać artykuł przynajmniej 1x w ciągu miesiąca. Polecamy systematyczne odwiedziny Blog-a. Zapraszamy również do lajkowania naszych wpisów, oraz dołączenia do fanów na Facebook.

Jedno przemyślenie nt. „Witamy po przerwie – Czas na Pozycjonowanie

  1. Fajna strona, super, że zajmujecie się pozycjonowaniem stron WWW. Czy ta oferta będzie tyczyła się tylko miasta Rzeszów ? Czy będziecie też oferować swoje usługi na terenie innych miast, bądź pozycjonować na wszystkie frazy związane z różnymi miastami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?