Podziękowania dla rodziców

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego temat ślubów i wesel staje się coraz bardziej aktualny. Narzeczeni, wraz z rodzinami, na pewno już dawno zdecydowali się na wybór sali oraz orkiestry, mającej zabawiać gości, są po rozmowie z księdzem, który będzie udzielać ślubu i mają odpowiednio przygotowane stroje. Na kilka tygodni przed najważniejszą ceremonią w ich życiu, dopinają już jedynie ostatnie szczegóły. To idealny moment na zaplanowanie szczególnych i wyjątkowych podziękowań dla rodziców weselnych.

Rodzice Młodej pary to najbardziej  wyjątkowi goście, zapraszani na ślub w pierwszej kolejności. Niejednokrotnie sami rodzice organizują wesele, lub czynnie pomagają przy jego organizacji. Dlatego podziękowania dla rodziców Młodej Pary to niezwykle wzruszający moment na każdym weselu. Tradycyjnie przyjął się zwyczaj, że nowożeńcy obdarowują swoich rodziców drobnymi upominkami, często niezwykle wymyślnymi. Mogą to być wspólne fotografie ze specjalną dedykacją, oprawione w ozdobną ramkę. Bywa, że Młoda Para przygotuje pokaz zdjęć lub filmów z dzieciństwa, który zmontowany przez specjalistów trafia na płycie CD do ozdobnego etui. Częste są dyplomy, plakaty, a nawet różnego rodzaju statuetki, mające wyrazić wdzięczność i upamiętnić symboliczną chwilę odejścia z rodzinnego domu.

Ciekawym i dość oryginalnym upominkiem dla rodziców, wydaje się ozdobna skrzynka na wino. Ten drobiazg staje się ostatnio dość popularny i bardzo dobrze prezentuje się podczas tego niezapomnianego momentu. Skrzynka zazwyczaj zawiera jedną, lub dwie butelki dobrego wina. Można wybrać wariant z grawerowanymi kieliszkami, albo ozdobną karafką, zamiast jednej z butelek. Producenci skrzynek bardzo często posiadają w swojej ofercie grawerowanie pudełek, dzięki czemu możemy je spersonalizować, a nawet dołożyć dedykację lub kilka słów od siebie. Prezent na pewno ucieszy nie tylko smakoszy dobrego wina, a unikalna skrzynka na wino stanie się gustowną ozdobą w każdym domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?