Ostatnie chwile wolności- wieczór kawalerski

Ślub to magiczny dzień dla obojga małżonków, który tradycyjnie poprzedzony jest pożegnaniem stanu wolności. Mężczyźni spędzają ten czas w swoim gronie świętując ostatnie dni kolegi jako kawalera. Kobiety mogą się tylko domyślać, co się tam dzieje, choć same w tym czasie bawią się w swoim gronie. Sposób i rodzaje przyjemności, obchodzone tego wieczora, zależą od upodobań i oczekiwań pana młodego lub niespodzianek, które przygotowali jego koledzy. Na szczęście niewiele historii kończy się tak, jak w jednym z amerykańskich filmów.

Propozycje na wieczór kawalerski.

Jedną z możliwości spędzania tego wyjątkowego czasu jest wyjazd zorganizowany. Mężczyźni wyjeżdżają w wybrane miejsce na weekend, by celebrować ten moment. Wyjazd może przybrać formę surowego obozu survivalowego lub w wygodniejszej wersji- czterogwiazdkowego hotelu. Często spotykanym rozwiązaniem jest wybór paintball, kręgli lub w strzelnicy. Mężczyźni mają wówczas okazję uwolnić swój testosteron i sprawdzić się w rywalizacji drużynowej. Popularnym rozwiązaniem jest także wyjście do klubu i rezerwacja loży. Wówczas spotkanie odbywa się przy alkoholu i głośnej muzyce, a wieczór można uatrakcyjnić dodatkowymi elementami. Striptiz damski to także najczęściej kojarzona z tym wydarzeniem historia, która sprawia mężczyznom wiele frajdy.

A może oddać to profesjonaliście?

Jeśli jest to ostatni wieczór w stanie wolnym, należałoby zorganizować go w taki sposób, by został zapamiętany. Można skorzystać z własnej intuicji, poszukać inspiracji na stronach internetowych, powspominać udział w innych tego typu spotkaniach albo oddać organizację w ręce profesjonalisty. Na rynku istnieje wiele firm, które zawodowo zajmują się przygotowaniem tego typu eventów- od najdrobniejszych szczegółów po absolutne podstawy. Bez względu na to, jak wieczór kawalerski zostanie zorganizowany i przez kogo,najważniejsza jest dobra zabawa i towarzystwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?